14 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Güneşlenme Yatağı

Havuz kenarında güneşin ve dinlenmenin keyfini çıkarırken dış kaplaması ve kumaşında su geçirmez özelliği bulunan havuz şezlong minderi sayesinde ıslaklığın uzun süre vücutta kalması engellenebilir. Ayrıca pratik katlanabilir şezlonglar hem minder görevi görür hem de dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Kamyonet Tentesi

Branda; yağmur veya güneşin geçmesini engelleyen muşamba benzeri kalın bir bezdir aslında. İsteğe göre üzerine dijital baskı yöntemi ile çeşitli reklamlar tasarımlar da basılabilmektedir. Tır brandası; tırların dorse kısımlarına brandanın çeşitli yöntemlerle uygulanmış halidir. Şehirlerarası ya da yurtdışı taşıma yapılan ürünlerin Dorse içerisinde güvenilir zararsız bir şekilde taşınması için tır brandası büyük önem arz etmektedir. Tır brandası m2 fiyatları dorse büyüklüğüne ve ya da yapılacak işleme göre değişiklik arz eder.

Karpuz Dilimi

Karpuz tente sistemi, ilk bakışta karpuz şeklini ve dilimlerini andırdığından karpuz tente adını almıştır. Oldukça şık bir tente sistemidir. ... Karpuz tente modelleri, diğer tenlere kıyasla daha geniş monte edilebilir alanlara sahiptir. Örneğin pencereler için de montesi kolay ve uygundur.

Körüklü Tente

Balkon tentesi, evlerin dışına, balkonun üst tarafına hazırlanır. Bu sayede güneşten, yağmurdan ya da rüzgardan korunmanızı sağlar. Özellikle balkonu çok dışarıda olan yapılarda tercih edilir. Üst katlarda fazla tercih edilmese de zemin kat gibi en alt katlarda balkon tentesi kullanılır.

Mafsallı Tente

Yağmur, güneş ve hatta kar gibi olumsuz havalardan korunmak ve yaşam alanlarınızı da bir şekilde koruma altına almak için sizler de tentelerden yardım alabilirsiniz. Mafsallı tente, uzun yapısı ve geniş boyutları ile daha farklı bir hizmet sunuyor ve mekanlarınızın ya da evlerinizin ön kısmını tam anlamıyla kapatarak bu tür doğal olaylardan sizleri ve yaşam alanlarınızı koruyor

Sauleda Kumaş Katologu

estampados_ng_101120_web-es-1605515429

Şeffaf Kapatma

Şeffaf Çadır Sistemleri Kullanmış olduğumuz fermuarlı şeffaf Stor 0.80 mm olup ithal şeffaf çadır. Etrafında kullanmış olduğumuz branda, 1100 Denye branda olup tırların üzerine kullanılan tırlık polyester brandandır. Şeffaf mika Soğuk geçirmeme özelliğine sahip olup karlı havalarda bile dış mekan ısıtıcısı ile rahatlıkla oturulmaktadır.. Şeffaf Kış Bahçesi branda kullanıldığı alanlarda, ısı ve nem yalıtımı sağlar, kullanılan alanları dış etkenlerden korur. Bu nedenle maliyet azaltıcı etkisi de vardır. Ortamı toz, yağmur ve sudan koruduğu gibi saydam olması nedeni ile içeriyi ve dışarıyı gösteren bir duvar özelliğindedir.